Maksājumi ar VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartēm:

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

Preču izsniegšana vienā no mūsu veikaliem pēc Jūsu izvēles: Krasta ielā 91/93 vai Brīvības gatvē 452

1. Iepērkoties mūsu interneta veikalā, Jums būs iespēja izvēlēties vienu no mūsu diviem veikaliem, kurā jūs gribētu izņemt preci: Krasta ielā 91/93 vai Brīvības gatvē 452.

2.1. Preci ir iespējams savākt tūlīt pēc rēķina apmaksas, ierodoties izvēlētāja veikalā.

2.2, Ja jūs pasūtījāt preci un izvēlējāties par to samaksāt skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, tad pasūtījumu ir iespējams izņemt uzreiz, kad tas tika pasūtīts, ierodoties veikalā un veicot par to apmaksu.

3.1. Ja Jūs vēlaties saņemt preci kādā konkrētā datumā un/vai laikā (it sevišķi, ja šis datums ir ilgāks par 2 (divām) dienām kopš pasūtījuma veikšanas), tad, noformējot pirkumu, sadaļā "Papildu informācija", norādiet šo datumu un laiku, kad Jūs vēlētos izņemt preci.

3.2. Citādi mēs jūs gaidīsim saņemt pasūtījumu 2 (divu) kalendāro dienu laikā. 

3.3. Ja jūs nokavējat izņemt preci 2 (divu) kalendāro dienu laikā vai nokavējāt jūsu pašu noteikto datumu, kad jūs vēlējāties saņemt preci, tad mēs rezervējam tiesības pasūtījumu atcelt.

4. Preču izsniegšanas pakalpojums mūsu veikalos ir bezmaksas. 

5. Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un rēķina datiem, lai mūsu darbinieki spētu Jūs identificēt - gan pirkumu, gan Jūsu vecumu, jo, saskaņā ar Latvijas Republikas "Pirotehnisko izstrādājumu aprites likums" 15.panta 2. punktu, pirotehniskos izstrādājumus ir aizliegts pārdot personām, kas ir jaunākas par 18 gadiem.

6. Mēs rezervējam tiesības anulēt ikvienu preces pasūtījumu, kas ir veikts tekošajā, kalendāra gadā, bet kuru klients nav ieradies izņemt līdz (ieskaitot) tekošā kalendāra  gada 31.decembrim. 

7. Noteikumi, kas ir aprakstīti šajā lapā, tiek piemēroti kopā ar noteikumiem, kas ir aprakstīti Pirkšanas noteikumi sadaļā.

Pirkumu grozs